Vyvolení 2: Podľa Petra je ešte priskoro na ženenie

Vydané 4. 6. 2006 o 8:16 Autor: tasr

Bratislava 4. júna (TASR) - Exvyvolenému Petrovi Matuškovi i jeho priateľke Barbare Nagyovej alias Naďovej ušlo 12-miliónové víťazstvo v reality šou Vyvolení o vlások.

Petra a konečného víťaza Erika Hilára Lakatošovie delilo v sobotu niečo vyše 17 tisíc hlasov a ako tvrdí, pri vyhlasovaní výsledkov bol vystresovaný. Veď samozrejme, vyhrať chcel každý. Mimo vily však čakalo Petra ešte jedno nepríjemné prekvapenie. "Som sa dnes dopočul, že aj s futbalom som nejako zle dopadol. Budem tam ešte volať...Ale som vyučený automechanik, takže asi pôjdem robiť. Opravovať autá," povedal s úsmevom na tlačovej konferencii a hoci nechcel nič predbiehať, zlé tušenie okolo futbalu, ktorý predtým aktívne hrával, z neho doslova vypadlo.

Peter a Naďová sa zoznámili počas pobytu vo vile a nakoniec sa spoločne prebojovali až do veľkého finále. Ako bude ich vzťah pokračovať, zatiaľ Peter nekonkretizoval. "Ešte je priskoro na ženenie. Porozprávame sa, už nie pod dohľadom kamier a uvidíme ako bude," dodal ďalej na adresu ich vzťahu s Naďovou.

Pripustil tiež, že ich spoločná účasť vo finále bola možno trošku nevýhodou čo sa týka počtu fanúšikov a následne i počtu hlasov. "Prečo by sme sa ale mali predtým navzájom vyhadzovať," konštatoval otázkou Peter a zároveň podotkol: "Dopadlo to ako dopadlo a už je to za nami."

Hlavné správy

Spoplatnený obsahObec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

Spoplatnený obsahStala sa nehoda? Treba natáčať

Prácu záchranárov komplikujú ľudia, ktorí sa chcú pochváliť zábermi.

  • 7dní
  • 30dní