Vyvolení 2: Podľa Petra je ešte priskoro na ženenie

Vydané 4. 6. 2006 o 8:16 Autor: tasr

Bratislava 4. júna (TASR) - Exvyvolenému Petrovi Matuškovi i jeho priateľke Barbare Nagyovej alias Naďovej ušlo 12-miliónové víťazstvo v reality šou Vyvolení o vlások.

Petra a konečného víťaza Erika Hilára Lakatošovie delilo v sobotu niečo vyše 17 tisíc hlasov a ako tvrdí, pri vyhlasovaní výsledkov bol vystresovaný. Veď samozrejme, vyhrať chcel každý. Mimo vily však čakalo Petra ešte jedno nepríjemné prekvapenie. "Som sa dnes dopočul, že aj s futbalom som nejako zle dopadol. Budem tam ešte volať...Ale som vyučený automechanik, takže asi pôjdem robiť. Opravovať autá," povedal s úsmevom na tlačovej konferencii a hoci nechcel nič predbiehať, zlé tušenie okolo futbalu, ktorý predtým aktívne hrával, z neho doslova vypadlo.

Peter a Naďová sa zoznámili počas pobytu vo vile a nakoniec sa spoločne prebojovali až do veľkého finále. Ako bude ich vzťah pokračovať, zatiaľ Peter nekonkretizoval. "Ešte je priskoro na ženenie. Porozprávame sa, už nie pod dohľadom kamier a uvidíme ako bude," dodal ďalej na adresu ich vzťahu s Naďovou.

Pripustil tiež, že ich spoločná účasť vo finále bola možno trošku nevýhodou čo sa týka počtu fanúšikov a následne i počtu hlasov. "Prečo by sme sa ale mali predtým navzájom vyhadzovať," konštatoval otázkou Peter a zároveň podotkol: "Dopadlo to ako dopadlo a už je to za nami."

Hlavné správy

Spoplatnený obsahDenne im prejde cez ruky šesťsto kíl múky. Ako sa robí maces na Slovensku

Maces kupujú hlavne ľudia s problémami s trávením.

Rakúska vláda bude proeurópska, sľubuje Kurz

Ľudovci a Slobodní sa dohodli na koalícii.

Spoplatnený obsahFico je oportunista, pochváľme ho

Premiér so sankciami proti Rusku nesúhlasí, ale aj tak ich vždy podporí.

  • 7dní
  • 30dní