Vyvolení 2: Vyvolených a 12 miliónov vyhral Erik

Vydané 4. 6. 2006 o 1:32 Autor: tasr

Bratislava 4. júna (TASR) Slovensko má nového milionára. Od sobotného večera ním je 33-ročný Erik Hilár Lakatošovie.

Na absolútne víťazstvo v druhej sérii reality šou Vyvolení mu stačilo 67.854 diváckych hlasov, kým druhý finalista futbalista Peter Matuška skončil boj o 12 miliónov s podporou 50.180 hlasov. Prvá vypadla basketbalistka Barbara Nagyová s konečným účtom 12.320 hlasov.

"Vôbec si neuvedomujem, že som milionár," povedal tesne po vyhlásení výsledkov azda najkontroverznejší hráč šou. A nezdržal sa ani silných emócií, sĺz a vzlykov. "Som rád, že ste ma zobrali takého, aký som. Naučil som sa tu dosť a určite si zachovám na túto vilu spomienky. Dobré aj zlé," hovoril Erik pri lúčení sa s príbytkom, v ktorom prežil 144 dní.

V sobotu večer sa dostal takpovediac na slobodu a víťazne získal luxusný byt za päť miliónov slovenských korún, auto za 2,4 milióna, dovolenky za milión a ročnú rentu v hodnote štyroch miliónov.

Viac ako tri a pol hodiny trval priamy prenos, ktorým televízia JOJ naplnila sobotný večer. Do hľadiska si zasadli rodinní príslušníci a najbližší ľudia trojice finalistov. V štúdiu sedeli i všetci 15 exfinalisti. Aj malá anketa medzi nimi ukázala, že tak ako televízni diváci, aj bývalý obyvatelia vily fandia mužovi a žene v jednom - Erikovi.

Hlavné správy

Spoplatnený obsahObec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

Spoplatnený obsahStala sa nehoda? Treba natáčať

Prácu záchranárov komplikujú ľudia, ktorí sa chcú pochváliť zábermi.

  • 7dní
  • 30dní