Vyvolení 2: Vyvolených a 12 miliónov vyhral Erik

Vydané 4. 6. 2006 o 1:32 Autor: tasr

Bratislava 4. júna (TASR) Slovensko má nového milionára. Od sobotného večera ním je 33-ročný Erik Hilár Lakatošovie.

Na absolútne víťazstvo v druhej sérii reality šou Vyvolení mu stačilo 67.854 diváckych hlasov, kým druhý finalista futbalista Peter Matuška skončil boj o 12 miliónov s podporou 50.180 hlasov. Prvá vypadla basketbalistka Barbara Nagyová s konečným účtom 12.320 hlasov.

"Vôbec si neuvedomujem, že som milionár," povedal tesne po vyhlásení výsledkov azda najkontroverznejší hráč šou. A nezdržal sa ani silných emócií, sĺz a vzlykov. "Som rád, že ste ma zobrali takého, aký som. Naučil som sa tu dosť a určite si zachovám na túto vilu spomienky. Dobré aj zlé," hovoril Erik pri lúčení sa s príbytkom, v ktorom prežil 144 dní.

V sobotu večer sa dostal takpovediac na slobodu a víťazne získal luxusný byt za päť miliónov slovenských korún, auto za 2,4 milióna, dovolenky za milión a ročnú rentu v hodnote štyroch miliónov.

Viac ako tri a pol hodiny trval priamy prenos, ktorým televízia JOJ naplnila sobotný večer. Do hľadiska si zasadli rodinní príslušníci a najbližší ľudia trojice finalistov. V štúdiu sedeli i všetci 15 exfinalisti. Aj malá anketa medzi nimi ukázala, že tak ako televízni diváci, aj bývalý obyvatelia vily fandia mužovi a žene v jednom - Erikovi.

Hlavné správy

Spoplatnený obsahDenne im prejde cez ruky šesťsto kíl múky. Ako sa robí maces na Slovensku

Maces kupujú hlavne ľudia s problémami s trávením.

Rakúska vláda bude proeurópska, sľubuje Kurz

Ľudovci a Slobodní sa dohodli na koalícii.

Spoplatnený obsahFico je oportunista, pochváľme ho

Premiér so sankciami proti Rusku nesúhlasí, ale aj tak ich vždy podporí.

  • 7dní
  • 30dní