Vyvolení 2: Do finále ide Erik, Peter a Naďová

Vydané 2. 6. 2006 o 3:32 Autor: tasr

Bratislava 2. júna (TASR) V absolútnom finále druhej série reality šou Vyvolení zabojujú v sobotu 3. júna Hilár Erik Lakatošovie, Peter Matuška i Barbara Nagyová alias Naďová. Táto trojica bola pritom aj prvou trojkou, ktorá sa na samom začiatku do vily dostala.

Súťaž na prahu finále opustili po poslednom štvrtkovom Dueli Jaro a Barbi, ktorých vďaka divákom porazila basketbalistka Naďová s vyše 19 tisícmi hlasov. Ako prvý z trojčlenného Duelu vypadol Jaro. "Ja neviem, čo sa deje," vzdychol si, keď po príchode do štúdia uvidel priebežné hlasovanie. Jeho strata na Naďovú a Barbi bola už v úvode veľmi veľká a Jaro nakoniec aj prvý zo štúdia odišiel. Posledný predfinálový Duel tak pokračoval "babskou jazdou" a počas kola diváckych otázok aj jedným celkom milým a konkrétnym priznaním. "Ľúbim ho," vyjadrila sa o svojom vzťahu k Petrovi Naďová. Barbi pridala tiež niečo na citovú nôtu. "Moje srdce mi hovorí, že to nie je pravda," zhodnotila fámy o možnosti vzťahu medzi Vladom a Luciou. Do finále napokon postúpila Naďová, ktorá porazila súperku so skóre 19.632 ku 12.819.

Barbi bola vo vile 142 dní a na samom začiatku vraj neverila, že tam tak dlho vydrží. "Mama mi vravela, že som za týždeň späť," konštatovala s úsmevom v Noci Vyvolených krehká plavovláska, ktorá sa zdala byť vo vile silnejšou hráčkou po tom, čo z hry vypadol jej priateľ Vlado. Ona však tvrdí, že sa v nej nič nezmenilo, iba ju začali kamery brať z iného uhla. Posledné dni boli ale dosť ťažké na psychiku. A to aj napriek tomu, že medzi piatimi obyvateľmi už panovala príjemnejšia atmosféra. Konečným víťazom reality šou bude podľa názoru Barbi futbalista Peter, hoci by to ona osobne skôr dopriala Naďovej Ďalší čerstvý exvyvolený Jaro - prežil vo vile 75 dní. Prišiel ako jeden z troch takzvaných novousadlíkov a hoci bol prvý z nich vypalcovaný, vydržal najdlhšie. To, že sa do reality šou prihlásil vraj neľutuje, aj keď mu šanca získať ceny za 12 miliónov korún ušla len o vlások.

zč air

Hlavné správy

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: V akom stave sú slovenské autobusy, ak ich nepustia do Rakúska

Aká je kvalita autobusov na cestách.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Spoplatnený obsahMajstra populizmu nemá kto nahradiť

Skutočný talent vie škodiť aj z opozície.

  • 7dní
  • 30dní