Vyvolení 2: Čičo vyzval do Duelu Jara

Vydané 17. 5. 2006 o 0:44 Autor: tasr

Bratislava 16. mája (TASR) Čičo a Jaro z reality šou Vyvolení sa opäť stretnú v Dueli.

Držiteľom druhej zelenej šatky sa tento týždeň stal Popradčan Jaro, ktorého si ako súpera do Duelu vybral v pondelok vypalcovaný bratislavský dídžej Čičo. Ten sľuboval obyvateľom vily pri Výzve prekvapenie a tak sa do istej miery aj stalo. Zelenou šatkou totiž neoznačil futbalistu Petra, s ktorým mal v uplynulých týždňoch azda najviac konfliktov. Nechcel vraj, aby si Peter v Protiúdere vybral do Duelu jeho najlepšiu kamarátku z vily Magdalénku. Jaro je naopak podľa Čiča veľmi dobrý hráč, verí jeho intuícii i tomu, že si vyberie hráča, pri ktorom sa vráti naspäť do vily.

Pevne verím, že ty si Magdalénku nevyberieš," dodal ešte vo svojom príhovore Čičo. Neskôr sa netajil tým, že v kútiku duše dúfa, že si Jaro vyberie zatiaľ jedinú hráčku, ktorá v Dueli nebola - Naďovú. Tá Čiča prekvapila najmä v pondelok, keď mu nečakane udelila jeden z troch otočených palcov.

Hlavné správy

Spoplatnený obsahKoľko partnerov treba mať, kým nájdeme pravú lásku

Nehanbite sa za bruško a sprosté tetovanie, mierte vysoko a mierte často. Matematické tipy, ako zlepšiť svoje šance na úspešné zoznámenie.

Spoplatnený obsahPeter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné

Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu

Spoplatnený obsahPovinná výbava nových áut sa o tri roky výrazne zmení

Európska komisia zverejnila kompletný zoznam novej povinnej výbavy.

dnes píše jaroslav rumpli

Spoplatnený obsahUž to s nimi nevydržal ani prezident

Špina je zažratá.

  • 7dní
  • 30dní