Vyvolení 2: Szabi skončil, Erik sa vrátil so šatkou imunity

Vydané 14. 5. 2006 o 3:21 Autor: tasr

Bratislava 14. mája (TASR) - V reality šou Vyvolení skončil Szabi. Od postupu v súťaži o 12 miliónov ho pritom delilo približne 350 hlasov. Verdikt hlasujúcich divákov však vzal športovo.

"Jasné, že sa aj teším. Som 14 dní vo vile a teraz sloboda, bodaj by som sa netešil," povedal krátko po vypadnutí Szabi s tým, že takýto neúspech ho preto zložiť nemôže. "Pravdaže ma trošku mrzí, že som vypadol, ale život ide ďalej. A treba vedieť aj prehrávať," skonštatoval Szabi, ktorý sa v Dueli ocitol s Erikom a Barbi. A práve tá bola v sobotu večer adeptkou na vypadnutie. A to si aj sama priala.

Vo štvrtkovom Protiúdere sa vyjadrila, že chce radšej z vily odísť ako prebývať naďalej pod jednou strechou s Erikom. A práve s ním sa zo sobotňajšieho Duelu späť do vily vrátila. Jej príchodu sa ostatní vyvolení tešili, vítali ju s nadšením, zatiaľ čo Erikov úspech prijali vlažne.

Hlavné správy

Spoplatnený obsahKoľko partnerov treba mať, kým nájdeme pravú lásku

Nehanbite sa za bruško a sprosté tetovanie, mierte vysoko a mierte často. Matematické tipy, ako zlepšiť svoje šance na úspešné zoznámenie.

Spoplatnený obsahPeter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné

Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu

Spoplatnený obsahPovinná výbava nových áut sa o tri roky výrazne zmení

Európska komisia zverejnila kompletný zoznam novej povinnej výbavy.

dnes píše jaroslav rumpli

Spoplatnený obsahUž to s nimi nevydržal ani prezident

Špina je zažratá.

  • 7dní
  • 30dní