Vyvolení 2: Do Duelu ide s Erikom Szabi

Vydané 11. 5. 2006 o 1:41 Autor: tasr

Bratislava 11. mája (TASR) Niekoľkonásobný duelant reality šou Vyvolení Erik Hilár Lakatošovie si za najbližšieho súpera, s ktorým sa stretne v sobotu v štúdiu, vybral Szilvása Szabolcsa alias Szabiho.

Erikove rozhodnutie však spočiatku nebolo až také jednoznačné a Výzva bola azda najväčším divadlom, aké kto počas tohto rituálu predviedol. Erik totiž po dlhom predslove a kritike väčšiny spoluhráčov položil šatku na stôl a povedal Barbi, Danovi a Szabimu, nech si ju zoberie ten, kto sa z nich troch cíti na Duel. Bleskovo po nej siahol Dano, ktorý si ju aj sám uviazal.

Moderátor Sajfa však vzápätí hráčov upozornil, že prišlo k porušeniu pravidiel a Erik musí o súperovi rozhodnúť sám. Spomínaná trojica teda naraz natiahla pred hlavnú postavu večera ruky a čakala. A vyzývateľ sa napokon definitívne rozhodol nie pre Dana, ale pre Szabiho.

Rodák z Tekovských Lužian si už teraz môže chystať stratégiu na Protiúder, v ktorom bude vyberať tretieho súpera do Duelu. A jeho úvahy sa budú uberať jasným smerom. "Budem si vyberať tak, aby som sa vrátil. Niekoho, kto je podľa mňa slabší súper. Aj keď tu nikto nevie, kto je najslabší," poznamenal neskôr Szabi a bol aj konkrétnejší. Za slabšieho súpera považuje, aspoň zatiaľ, Barbi, Naďovú alebo Dana.

Hlavné správy

Spoplatnený obsahKoľko partnerov treba mať, kým nájdeme pravú lásku

Nehanbite sa za bruško a sprosté tetovanie, mierte vysoko a mierte často. Matematické tipy, ako zlepšiť svoje šance na úspešné zoznámenie.

Spoplatnený obsahPeter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné

Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu

Spoplatnený obsahPovinná výbava nových áut sa o tri roky výrazne zmení

Európska komisia zverejnila kompletný zoznam novej povinnej výbavy.

dnes píše jaroslav rumpli

Spoplatnený obsahUž to s nimi nevydržal ani prezident

Špina je zažratá.

  • 7dní
  • 30dní