Exvyvolený Vlado: Barbi sa určite nevzdá

Vydané 7. 5. 2006 o 4:10 Autor: tasr

Bratislava 7. mája (TASR) V príbytku pre Vyvolených je o ďalší zaľúbený párik menej. Zo sobotňajšieho Duelu sa už do vily nevrátil Vlado Budinský, ktorému ale zostala v hre priateľka Barbi. Tá teraz musí bojovať za obidvoch. A on jej verí.

"Určite sa nevzdá. Je zvyknutá bojovať. Tancuje a tam to tiež nie je jednoduché. Je to silná bojovníčka a myslím si, že to bude zvládať aj bezo mňa," povedal krátko po rozlúčke so svojou nežnou polovičkou čerstvý exvyvolený, ktorého v Dueli prekonali Čičo a Jaro.

Keď sa v sobotu večer už vo dverách vily neobjavil, Barbi premohli slzy. Vlado jej však dal v hovorni jasné odporúčanie aby bojovala, kryla si chrbát a zbytočne neriešila malichernosti, ktoré sa tam podľa jeho názoru väčšinou riešia a vznikajú z nich konflikty. "Povedal som jej, aby si kryla chrbát, pretože vo vile to už hustne a viem, že ju na základe viacerých neprajníckych esemesiek veľa ľudí považuje za najslabšiu. Upozornil som ju teda, aby si dávala pozor, že sa na ňu môžu niektorí ľudia zletieť ako supy," pokračoval Vlado a ako dodal, aj keď to tak možno navonok nevyzerá, Barbi sa vie o seba postarať. Ak bude mať problémy kvôli zlomenej ruke, určite jej niekto rád pomôže.

"S obidvoma dievčatami si vychádza dobre. Nebojím sa, že by o ňu nebolo postarané," poznamenal exvyvolený finalista, ktorý sa spolu s Barbi dostal do vily medzi prvými. Ako tvrdí prežil tam fantastických 114 dní a má za sebou skúsenosť, ktorá sa nedá inak zažiť.

"Byť vnútri vo vile je niečo úplne iné ako je pohľad z vonku. Človek je tam uzavretý 24 hodín s rôznymi povahami ľudí a nemá kam ujsť. Okrem toho je tam úplne bez informácií. Je to proste vec, ktorú som nikdy nezažil," dodal.

Barbi s Vladom sú tretí párik, ktorého spolunažívanie vo vile prerušil súťažný Duel. Pred týždňom sa zo štúdia nevrátila Lia, ktorej zostal v hre o 12 miliónov snúbenec Dano. A aj finalista Jaro sa už niekoľko dní prebúdza ráno bez svojej lásky Lucie, ktorá v súťaži skončila pred dvoma týždňami. Posledným "oficiálnym" párikom tak zostali vo vile Peter a Naďová.

Hlavné správy

Spoplatnený obsahObec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

Spoplatnený obsahStala sa nehoda? Treba natáčať

Prácu záchranárov komplikujú ľudia, ktorí sa chcú pochváliť zábermi.

  • 7dní
  • 30dní