Exvyvolený Vlado: Barbi sa určite nevzdá

Vydané 7. 5. 2006 o 4:10 Autor: tasr

Bratislava 7. mája (TASR) V príbytku pre Vyvolených je o ďalší zaľúbený párik menej. Zo sobotňajšieho Duelu sa už do vily nevrátil Vlado Budinský, ktorému ale zostala v hre priateľka Barbi. Tá teraz musí bojovať za obidvoch. A on jej verí.

"Určite sa nevzdá. Je zvyknutá bojovať. Tancuje a tam to tiež nie je jednoduché. Je to silná bojovníčka a myslím si, že to bude zvládať aj bezo mňa," povedal krátko po rozlúčke so svojou nežnou polovičkou čerstvý exvyvolený, ktorého v Dueli prekonali Čičo a Jaro.

Keď sa v sobotu večer už vo dverách vily neobjavil, Barbi premohli slzy. Vlado jej však dal v hovorni jasné odporúčanie aby bojovala, kryla si chrbát a zbytočne neriešila malichernosti, ktoré sa tam podľa jeho názoru väčšinou riešia a vznikajú z nich konflikty. "Povedal som jej, aby si kryla chrbát, pretože vo vile to už hustne a viem, že ju na základe viacerých neprajníckych esemesiek veľa ľudí považuje za najslabšiu. Upozornil som ju teda, aby si dávala pozor, že sa na ňu môžu niektorí ľudia zletieť ako supy," pokračoval Vlado a ako dodal, aj keď to tak možno navonok nevyzerá, Barbi sa vie o seba postarať. Ak bude mať problémy kvôli zlomenej ruke, určite jej niekto rád pomôže.

"S obidvoma dievčatami si vychádza dobre. Nebojím sa, že by o ňu nebolo postarané," poznamenal exvyvolený finalista, ktorý sa spolu s Barbi dostal do vily medzi prvými. Ako tvrdí prežil tam fantastických 114 dní a má za sebou skúsenosť, ktorá sa nedá inak zažiť.

"Byť vnútri vo vile je niečo úplne iné ako je pohľad z vonku. Človek je tam uzavretý 24 hodín s rôznymi povahami ľudí a nemá kam ujsť. Okrem toho je tam úplne bez informácií. Je to proste vec, ktorú som nikdy nezažil," dodal.

Barbi s Vladom sú tretí párik, ktorého spolunažívanie vo vile prerušil súťažný Duel. Pred týždňom sa zo štúdia nevrátila Lia, ktorej zostal v hre o 12 miliónov snúbenec Dano. A aj finalista Jaro sa už niekoľko dní prebúdza ráno bez svojej lásky Lucie, ktorá v súťaži skončila pred dvoma týždňami. Posledným "oficiálnym" párikom tak zostali vo vile Peter a Naďová.

Hlavné správy

Spoplatnený obsahKoľko partnerov treba mať, kým nájdeme pravú lásku

Nehanbite sa za bruško a sprosté tetovanie, mierte vysoko a mierte často. Matematické tipy, ako zlepšiť svoje šance na úspešné zoznámenie.

Spoplatnený obsahPeter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné

Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu

Spoplatnený obsahPovinná výbava nových áut sa o tri roky výrazne zmení

Európska komisia zverejnila kompletný zoznam novej povinnej výbavy.

dnes píše jaroslav rumpli

Spoplatnený obsahUž to s nimi nevydržal ani prezident

Špina je zažratá.

  • 7dní
  • 30dní